Değerli Üyemiz,

Türkiye ekonomisinin lokomotif kenti olan Bursa’da, firmalarımızı küresel ölçekte yaşanan rekabete hazırlamak, üyelerimizin gelişimine katkı sağlamak,
iş hayatındaki başarılarına destek vermek ve profesyonel ölçülerde eğitim - gelişim hizmetleri sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz BTSO Akademi Projemizi büyük bir ilgi ve yoğun bir katılımla gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Eğitim ve gelişim platformu olarak hazırladığımız BTSO Akademi’de düzenlediğimiz etkinlikler, meslek komitelerimiz ve sektör konseylerimizden gelen taleplerle şekillenirken, üyelerimize ve işletmelerimizdeki yönetici kadrolarımıza önemli kazanımlar sunmaktadır.   

BTSO Akademi Projemiz kapsamında geride bıraktığımız 5 yılda 360’tan fazla eğitim programı gerçekleştirirken, bu programlardan 25 bini aşkın yönetici ve çalışanımızın faydalanmasından büyük memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Güncel gelişmeler ve iş dünyamızın beklentileri doğrultusunda kurguladığımız BTSO Akademi eğitimlerimiz Bursa ekonomisinin dönüşümünde de kilit rol üstleniyor.

Üniversitelerimiz ve profesyonel eğitim hizmeti veren kurumlarımızla gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarından sizlerin de faydalanmaya davet ediyoruz.
 Follow us